Sevimli Telefon Tutacağı

Bu ürünü alanlar çok mutlular
Ürün Kodu : BUN2067

23.99 TL 26.39 TL Bu ürün indirimden sonraki fiyatı 26.39 TL'den satılacaktır.

Sevimli Telefon Tutacağı Bundesign olarak harika bir ürün daha sunuyoruz. Teknoloji hayatımızda önemli bir yere sahiptir.


-+
Sevimli Telefon Tutacağı AÇIKLAMASI

Sevimli Telefon Tutacağı Bundesign olarak harika bir ürün daha sunuyoruz. Teknolojinin hayatımızda önemli bir yere sahip olduğu bir çağda yaşıyoruz. Telefonda bu teknolojik gelişmelerin hayatımıza yansıyan en önemli parçalarından.Nerdeyse telefonumuz olmadan bir saniye dahi geçiremiyoruz. Akıllı telefonlarla beraber en önemli handikap ise şarj sorunu.Günlük hayatta şarj aletlerini devamlı yanımızda taşıyoruz.Sorunlar sadece bununla kalmıyor. Prizle telefonun arasında bulunan mesafe kablo boyutundan daha fazla olunca o prizi sağlıklı kullanamıyoruz.

İşte bu noktada hayatınıza kolaylaştıracak Sevimli Telefon Tutacağı tam istediğiniz ürün. Şirin mi şirin modelleri ile telefonunuzu herhangi prizde kablo sorunu yaşamadan sarj edebileceksiniz.

Sadece sizin için değil dostlarınız,sevdikleriniz içinde harika bir hediye olabilir.Hayatınızı kolaylaştıracak bu ürünü siz değerli müşterilerimize tavsiye ediyoruz.

 

Alternatif  çeşitlerimize  ilginç hediye kategorisinden ulaşabilirsiniz.

% 100 ürün iade garantisi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Aynı gün kargo gönderi
İlginizi Çekecek Benzer Ürünler
yukarı
Menu