Satış ve İade Hakkında

    Hatalı sipariş verdiğiniz taktirde;

  • İade süresi 7 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün Faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte BUN DESİGN Hedi. Eşy. Teks. Mob. Elek. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.  adresine gönderilmelidir.

    Teslimattan kaynaklanan problemler;

  • Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket Kargo Firmasından teslim alınmamalıdır.  Kargo Firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.
  • Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda BUN DESİGN Hedi. Eşy. Teks. Mob. Elek. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.’ye bildirilmelidir. Bun Dizayn Ltd. Şti. en kısa sürede yeni bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.

     Üretim-Basım Hatası varsa;

  • Kargo gönderimi BUN DESİGN Hedi. Eşy. Teks. Mob. Elek. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.’ye aittir. Ürün Faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte BUN DESİGN Hedi. Eşy. Teks. Mob. Elek. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.. adresine gönderilmelidir. İade ürün Bun Dizayn Ltd. Şti. adresine ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.
  • Bulunduğunuz ilde size yakın mağazalarımızdan da değişim yapabilirsiniz.

Ürün Fiyatında Hata Varsa;

  • Ürünlerimiz CRM ile entegre çalıştığından yogun bir trafik esnasında gerçekleşen yanlış fiyat politikalarında ödemeler anında iade edilmektedir.
  • Ödemeler ürünün bilirkişi olarak fiyat politikasına uygun görülmesi durumunda dahi tüm haklar BUN DESİGN Hedi. Eşy. Teks. Mob. Elek. İth. İhr. ve Tic. Ltd. Şti.’ye tarafından şartsız olarak iade edilmektedir.

 

 

İade Adresi:

Akşemsettin Mah. Mustafa Kemal Bulv. No 8 Eyüppark AVM Rezidans B Blok Kat:1 D:1 Eyüpsultan / İstanbul 34070

Tel: 90 552 502 5555

yukarı
Menu