Hoparlör

Bu ürünü alanlar çok mutlular
Ürün Kodu : BUN220

219.99 TL 241.99 TL Bu ürün indirimden sonraki fiyatı 241.99 TL'den satılacaktır.

Hoparlör ile istediğiniz her yerde müzik keyfi sizinle! Kablosuz hoparlör ile müzik keyfine ulaşmak için telefonunuzu üzerine koymanız yeterli.


-+
Hoparlör AÇIKLAMASI

Hoparlör ile istediğiniz her yerde müzik keyfi sizinle! Kablosuz hoparlör ile müzik keyfine ulaşmak için telefonunuzu üzerine koymanız yeterli.
Eğer müzik dinlemeyi seviyor ve bir o kadar da ses kalitesine önem veriyorsanız, bu küçük ama başarılı ürünü kullanmalısınız.
Mobil cihazlar için tasarlanan bu ürün evde, işte ve günlük yaşamınızın her alanında size müzik keyfi sunmak için biçilmiş bir kaftan. Ürünü kullanmak için yapmanız gereken sevdiğiniz müziği mobil cihazınızın medya oynatıcısında açıp hoparlörü açma-kapama tuşunun üzerine gelecek bir şekilde yerleştirmek. Herhangi bir kablo bağlantısı gerektirmeyen bu ürün Wireless teknolojisi kullanılan bütün cihazları çalıştırıyor.
Özellikle iPhone ve Android cihazlarda daha fazla performans alacağınıza söyleyebiliriz. Cihazınızın hoparlöründen çıkan ses dalgalarını Wireless teknolojisi sayesinde Taşınabilir Kablosuz Hoparlöre aktarıyor ve ürünün sağ ve sol tarafında bulunan mini hoparlör sayesinde 2 kat daha fazla ses kalitesi alabiliyorsunuz.
Ön panelde bulunan açma-kapama tuşu sayesinde cihazı çalışır konuma getirebilirsiniz. 3 adet kalem pil sayesinde çalışan ürünü 15 saat aralıksız kullanabilir, isterseniz 2 voltluk Micro USB Kablo sayesinde şarj edebilirsiniz. Ancak şarj edeceğiniz pillerin şarjlı pil özelliğine sahip olması tercih sebebiniz olmalı. Ürünün pilinin bittiğini ise ön panelde açma-kapama tuşunun hemen altında bulunan mavi ışık sayesinde öğrenebiliyoruz. Koyu mavi yana ışık eğer saydamlaşmış ise bu pilinizin az kaldığının göstergesidir.
Arka panelde bulunan Micro USB girişinin yanında bir de cihazınızı bilgisayarınıza ya da Wireless teknolojisine sahip olmayan telefonunuz bağlamak için 3,5 mm’lik bir ses girişi (jak) mevcut.
Telefondan şarkı açın ve hoparlöre yaklaştırın.

Hoparlör Ürününün Özellikleri

iOS, Android ve Wireless teknolojisine sahip cihazlarda çalışıyor.
3,5 mm’lik jak sayesinde PC ya da Wireless teknolojisine sahip olmayan cihazlara bağlanabilme özelliği.
Micro USB ile şarj edilebiliyor.
3 adet kalem pil sayesinde 15 saat çalışıyor.
Renk Seçenekleri:Siyah,Beyaz,Yeşil ve Kırmızı
İlginizi Çekecek Benzer Ürünler
Tx Ulrta Max Akıllı Saat Tx Ulrta Max Akıllı Saat

989.99 TL 1088.99 TL

İphone Sevimli Kablo Tutucu İphone Sevimli Kablo Tutucu

150.00 TL 165.00 TL

Manyetik Dönen Dünya Manyetik Dönen Dünya

2199.99 TL 2419.99 TL

S9 Stereo Kulaklık S9 Stereo Kulaklık

440.00 TL 484.00 TL

Kulakiçi S8 Stereo Kulaklık Kulakiçi S8 Stereo Kulaklık

429.00 TL 471.90 TL

yukarı
Menu