Fantezi Aşk Kutusu

Bu ürünü alanlar çok mutlular
Ürün Kodu : BUN2079

179.99 TL 197.99 TL Bu ürün indirimden sonraki fiyatı 197.99 TL'den satılacaktır.

Fantezi Aşk Kutusu İçerisinde Bulunanlar sizleri mutle edecektir. Hem hediyekutusu olarak gönderebilirsiniz , hemde kendinize alabilirsiniz.


-+Fantezi Aşk Kutusu AÇIKLAMASI

Fantezi aşk kutusu sevgilinize kışkırtıcı , içini kıpır kıpır yapacak harika bir hediye. Monotonluktan sıkıldınız mı ? Yeniliğe ve değişikliğe açık mısınız ?

Bundesign olarak sizler için buram buram erotizm kokan, kırmızı aşk rengi fonunda bir kutu tasarladık. Sevgilinizle , eşinizle ilişkinize heyecan katacak bu kutuda ; Fantezi duvar saati, Kelepçe, Çan, Kamasutra Oyun Kağıtları, Fosforlu Zar Oyunu, Mum bulunmaktadır.

Kelepçe ile partnerinizi arzulara hapsedebilirsiniz. Fantezi duvar saati size zamanı nasıl geçirebileceğiniz hakkında farklı fikirler verebilir. Çan çaldığınızda sesin geldiği yerde sizi harika bir manzara bekleyebilir. Kamasutra oyun kağıtları sizleri kazanmaktan çok kaybetmeye sevk edebilir. Mum ışığının altında romantik bir yemekten sonra, Fosforlu zar oyunu ile attığınız her zar sizi farklı bir mekan ve pozisyonun yaratıcılığına bırakabilir.

Fantezi Aşk Kutusu İçerisinde Bulunanlar :

  • Fantezi Duvar Saati
  • Kelepçe
  • Çan
  • Kamasutra oyun kağıtları
  • Fosforlu zar oyunu
  • Mum

Sevgililer günü hediyeleri için alternatif hediye çeşitlerimize Sevgililer Günü Hediyesi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

% 100 ürün iade garantisi

Koşulsuz müşteri memnuniyeti

Aynı gün kargo gönderi

Bundesign … Mutlu etmek için buradayız !
İlginizi Çekecek Benzer Ürünler
yukarı
Menu