Küçük detayların büyük kahramanları ev aksesuarları….

Küçük detayların büyük kahramanları ev aksesuarları….

Ev kelimesi pek çok kişide farklı çağrışımları geliştirir. Kimisi, evim olsun başka bir şey istemem der, kimisi de kendime ait bir evim olsa da dilediğim gibi döşesem der. Bir gerçek var ki, aslında iki seçenekte de pek çok ev aksesuaları ile kişisel zevklerimiz başbaşa kalır. Çünkü ev sahibi olduktan sonra ‘hiçbir şey istemem’ klişesi tarih olur. İstenir, hem de çok şey istenir. Ev aksesuarları detaylıca incelenir ve renk uyumları en ince ayrıntısına kadar değerlendirmeye tabi olur. Ama sonuç değişmez, evim evim güzel evim her zevkin en samimi cümlesini oluşturur.
Günümüzde ev aksesuarları ve türevleri oldukça fazla olsa da seçenekler arasından en uygun olanı seçmek, adeta en zor bilmeceden dahi zor bir hal almaktadır. Sizleri bu karmaşanın içerisine atmamak için ev aksesuarları tercihlerinizde şıklığın ve işlevselliğin mimarı olarak Bun Design raflarına hayat verdik.

Marjinal Ev Aksesuarları

Sıradanlıktan sıkılan her zevkin arayışı marjinal seçenekler aramaya yönelse de biliyoruz ki bu arayış günler boyu sürebilmektedir. Bu arayışın önüne geçebilmek ve zaman maliyetlerinin önünde bir duvar gibi durabilmek adına ürün yelpazesini her geçen gün arttıran Bun Design, marjinal ev aksesuarları arayışının da son noktası olmaktadır. Örneğin; sıradan su şişelerinden sıkıldınız ve farklı su şişesi arayışına mı girdiniz. Bun Design çizgilerinden ayrılmayın çünkü burda marjinalliğin tüm uç noktalarını görebilmeniz mümkün. Bakınız, 1 litrelik kuru kafa su şişesi bunun en güzel örneklerinden sadece bir tanesidir.
Majinal ev aksesuarları sınırlarını zorlayan ve her seçeneğini sıradanlıktan uzak çizgiler ışığında raflarına taşıyan Bun Design’ın saat tasarımları da görülmeye değer seçeneklerin başında yerini almaktadır. Duvar saatlerinden aydınlatmalara, aydınlatmadan komidin tasarımlarına kadar pek çok ev aksesuar ve gereçlerin en özeli ile sizleri selamlayan Bun Design, aksesuarda da son noktanın adresi olmaya devam etmektedir.

yukarı
Menu