Komik Hediye

Komik hediye, hediyenin sunulacağı kişinin tarifi ile can bulsa da hediyenin uzman kalemi, Bun Design’in raflarında her kişiliği güldüren bir seçenek bulunur. Kabul edilmelidir ki, her kişinin espiri anlayışı ve kahkaha kriterleri farklıdır. Bu farklılık ise hediye seçinin en zorlu yanını oluşturmaktadır. Tam da bu sebeptendir ki komik hediye seçimleri daha çok tanıdığımız ve bildiğimiz kişiler üzerinde yoğunlaşmaktadır.

Hediyenin Komiği Mi Olur Diyenlere

Hediyenin komiği olur elbette. Her hediye gülümsetecek değil ya bazı hediyeler, açılan kutuların ardında kahkaha saklar. Hediyenin komiği mi olurmuş diyenlere Bun Design raflarından cevap verelim. Unutmayın hediyenin komikliği, hediyenin sunulacağı kişiye ve sizin yaratıcılığınıza da bağlı olarak değişmektedir. Mesela, bir ödül ya da sertifika düşünelim ve bu ödülü en yakın arkadaşınıza hediye edeceğinizi varsayalım. Sertifikanın üzerine yazdıracak olduğunuz betimlemeler, hediyenin sunulduğu kişiyi kahkalara boğmaya yetecektir. Bu seçeneğin bütünleyicisi her ne kadar sizler olsanız da hiçbir espiri cümlesine gerek kalmadan kahkahaların saklandığı hediyeler de vardır.
Tuvalette çok zaman geçiren bir ev arkadaşınız ya da eşiniz mi var? Komik hediye ile eşinizi ya da arkadaşınızı şaşırtmaya ne dersiniz? Şaşırtmanın adı : Tuvalet kağıdı sudoku. Tuvalete giren kişi tuvalet kağıdı sudoku ile karşılaştığında hem şaşıracak hem de kahkaha atmaktan kendini alıkoyamayacak. Üstelik bu komik hediye, içerisindeki sitemin de mimarı olacaktır. Parayı çok seven kişilere ne hediye edilir dersiniz? Tabiki cüzdan. Hemde cüzdanın paralısı yani para simgelisi. Dikkat edin hediyeyi sunacağınız kişi cüzdanı para sanıp hayale kapılabilir. Ama gerçekler ortaya çıktığında keyifli bir komik hediye daha sahibini bulmuş olacak.
Aklınızdaki hediye ne olursa olsun, kimliği Bun Design olsun.

yukarı
Menu