Ulu Önder Atatürk

Hediye Fikirleri

Hediyeler, kapanan paketlerin ardında pek çok anlamı saklar. Kimisi bir aşkın ilanını oluştururken, kimisi de içerisinde bir özür barındırır. Hediyenin iyisi kötü olmaz sözü elbette buradan türemedi ve gelişmedi ama hediyenin özeli ve sıradanı olur. Bun Design ile tanışmamış hediyeler bu ayrımın en temel bileşenlerini oluşturur ve Bun Design raflarından sevgi ile bütünleşen hediyeler, hediyenin en anlamlı halini oluşturur. Hediyenin en zorlu süreci hediye fikirleri oluşumu ve bu oluşumun eleme sürecinden geçirilmesidir.

İster arkadaşımıza, ister eşimize, istersek de anne ve babamıza hediye alalım söz konusu hediye ile buluşmadan önce hediye fikirleri edinmek isteriz. Fikrin kaynaklarını ise her zaman yakın arkadaşlarımız oluşturur. Peki, yakın arkadaşın sunduğu hediye fikirleri en doğru seçeneği sunmaya yetiyor mu? Ya da yakın arkadaşınız bu fikirleri üretirken ‘yine mi’ sitemine giriyor mu? Arkadaşları rahat bırakılım, çünkü Bun Design yakın arkadaşların sunacağı tüm hediye fikirleri ile sizlere sesleniyor. Seslenişimize hayat verelim…

Eşiniz spagettiyi çok seviyor fakat spagettiyi yemesi ile arası iyi değil. Ee bu durumda eşinize spagetti yemenin keyfini arttıracak spagetti çatalı sunmak hediyenin en güzeli olmaz mı? Bu sunuş hem hediyenin hem de seni senden çok düşünüyorum demenin en heyecanlı halini oluşturur. Yazmayı seven bir babaya sahipseniz çok şanslısınız demektir. Babanız her anı kaleme alsa da en çok sizi yazar ve böylece geçmişe dair en canlı anılar her satırda tazeliğini korur. Babaların kalemi tükenmez biliyoruz… Babanızın yazmaya olan tutkusu hediye fikirleri oluşumunda yol gösterici olsa da hediyenin gülümseten hali Bun Design ile hayat bulur. Kocaman bir kalem ya da bir daktilo eminiz ki keyifli ve gülümseten bir hediye olacaktır. Eşe ve babaya sunulabilecek hediye fikirlerinden bahsettiysek de anneleri unutur muyuz? Annelerin en özel hediyeleri de tabiki bu satırların ardından gelen seçeneklerde gizli. Sevgi dolu annelerin hediye fikirleri ne saymakla biter ne de o hediyeleri betimleyecek hediye literatürdeki yerini alır. Annelere hediye ve daha nicesi için hediye seçeneklerimize göz atmayı untmayın.

Bun Desing ile tanıştıktan sonra başka hediyelere kapılarınızı kapatacaksınız.

yukarı
Menu