Ulu Önder Atatürk

Bayanlara Hediye

Hediye seçiminin her zerresi bir kalbe dokunuş değil de nedir? Hediye bir kalbe dokunuş, benimseyiş, özümseyiş ve önemseyişin bir eseridir. Hediye her kutuda aynı anlamı taşısa da ‘ evrenin en duygusal ve naif varlıkları ‘ olarak bildiğimiz, bayanlara hediye bu anlamların çok daha fazlasını içerisinde barındırmaktadır. Çünkü bayanların anlam arayışları ve sunulan hediye, bir obje dahi olsa duygusal yaklaşımları kaçınılmazdır. Mesela; hepimizin de bildiği birtakım hediyeler uğursuz hediye olarak kabul edilmektedir. Ve emin olun ki, bu uğursuz hediye söylemlerini bayanlardan iyi bilen yoktur. Bu sebepledir ki bayanlara hediye alırken hassas ve düşünerek hareket etmek şarttır.
Bayanlara hediye seçmek her ne kadar ‘ ince elenip sık dokunması gereken ‘ bir karardan ibaret olsa da neticedeki mutluluk silsilesinin içerisinde duygulanmamak mümkün olamamaktadır. Bun Design olarak, seçimlerinizde yanınızda olduk ve bir tatlı gülüşümseyişin ardındaki gizli kahramanlar olarak yerimizi bildik. Bayanlara hediye seçmenin hassasiyetini biliyoruz ve yine seçimlerinizi bize bırakın diyoruz.

Bun Design Raflarından Bayanlara Hediye Seçimi

Her ne kadar seçenekleri azaltıp, beğenilerinize sunuyor olsak da biliyoruz ki seçim yine zor olacaktır. O halde gelin seçimi hep beraber yapalım. Bayanın bayana hediye alması kolaydır, önemli olan bir erkeğin bayana hediye alabilmesidir. Erkekler, size sesleniyoruz ve sizlere yardımcı olabilmek için kolları sıvıyoruz.
Bayanlar, naif ve duygusal varlıklardır demişken seçimlerimizi bu yönde şekillendirmek niyetindeyiz. Mesela bayanlar peluşlara ve anı ölümsüzleştiren sembollere bayılırlar. Peki, bir sevimli ayı ve elinde bir demet çiçek olsa, hatta durun durun, ayının elindeki çiçek değil bir demet çikolata olsun. Çikolataya hangi bayan hayır diyebilir ki? Hele bir de sevimli bir ayı ile ikram edilmiş çikolataya… Peki, anı ölümsüzleştiren çerçeveler ve içerisine en güzel anların resmedişi, hangi bayanı cezbetmeye yetmez ki? Müzik küresel bir zevk olsa da hiçbir bayan özel bir müzik kutusuna hayır diyemez.
Siz de Bun Design’in birbirinden özel hediye seçenekleri ile tanışın, bayanlara hediye tercihinizde zorlanmayın.

yukarı
Menu