Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü Hediyeleri

Babalar… Bir anne kadar sevgi dolu, bir anne kadar duygusal ya da bir anne kadar benimseyici değiller. Bu cümlemizin ardından, yok efendim benim babam öyle değildir nidalarını duyuyor olsak da kabullenmesi zor farkındayız. Ama sizin babanız da öyle… Hatta sizde geleceğin bir baba adayı iseniz emin olun sizde tam yukarıdaki benimsememizin karşılığını alacaksınız. Babalar günü, en özel günlerden biri olarak gerçekliğini korusa da söz konusu babalar günü hediyeleri seçimi olduğunda bir yutkunma ile birlikte düşünceli bakışlar kardeşler arasında gezinmeye başlar. Gezinir çünkü babaya ulaşmak zordur. Hele bir de bahsini ettiğimiz baba, eski toprak babalardan ise işte o zaman dolaşan bakışların bir tur daha atmaması için bir neden kalmaz. Kalemimize yön veren noktalar, babalar günü hediyeleri alternatiflerini daraltsa da bu daralış ‘bir baba hassasiyeti ile’ yol alan Bun Design’ın raflarına yansımaz. Çünkü burada her bütçeye ve her zevke uygun hediye mevcuttur.

Evet, babaya hitap etmek çok zor hatta babayı memnun edebilmek daha da zor. Ama hediyenin en zengin markası Bun Design sayesinde hediyenin zorlukları tarih oluyor. Baba ne ister? Bir baba elbetteki, çocuklarının mutluluğunu ister. Baba, çocuklarının aydınlık geleceği ile mutlu olur ama tüm bu saydığımız mutluluklar bir pakete sığacak mutlulukları simgelemektedir. ‘Baba, bende büyüdüm ve kendi bütçem ile sana hediye aldım’ diyebilmektir babalar günü hediyelerinin açılımı. Tam da bu noktadan hareketle, evlatların beklentileri ile babaların mutluluklarını bir pakette birleştiriyoruz. Bun Design imzasını mutluluk ile açılan kutuların üzerine yazmaktan ise gurur duyuyoruz.

Babalarımız bizim ulu çınarlarımız, ulaşılması zor ama bir o kadar da kolay Fatih’lerimiz. Sizden aldığımız sevgi ve saygı ile sizlere hitap ediyoruz. Sizlerin yüzündeki bir tebessümün nedeni olabilmek için var gücümüz ile çalışıyoruz. Çünkü sizler, emeklerimizin tam olarak tüm karşılığısınız.

Yaşınız kaç olursa olsun bir babanın evladı iseniz bu seslenişimiz sizedir. Çocuklar! Bun Design’ın babalar günü hediyeleri seçenekleri ile tanışmadan babanızın karşısına çıkmayın…

yukarı
Menu