Beyaz Yazılabilir Kupa

Bu ürünü alanlar çok mutlular
Ürün Kodu : BL78/8215

34.99 TL 38.49 TL Bu ürün indirimden sonraki fiyatı 38.49 TL'den satılacaktır.


-+
Beyaz Yazılabilir Kupa AÇIKLAMASI

Beyaz Yazılabilir Kupa
Üzerinde ajanda bulunan bir kahve kupasına ihtiyaç duymayacağınızı sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Kalemli Mug’dan sonra, başka kupa kullanırken büyük bir eksiklik hissedeceksiniz.

Kaçırmamanız gereken toplantılar, randevular ve günlük planlarınız varsa, her an göz önünde olmalarında yarar var. Hatta kahve molasına çıktığınızda bile… Ne de olsa, ayaküstü muhabbete dalıp toplantıyı kaçırmayı kimse istemez.  Kahvenizi, üzeri ajanda olarak tasarlanmış ve yazı yazılabilen bir kupayla içiyorsanız, bu sorunu da çözmüşsünüz demektir. Pratik zekanızla ilgili övgüleri kabul ettikten sonra kahvenizi keyifle yudumlamaya devam edebilirsiniz.Kalemli Mug daha olası senaryolarda da günlük hayatınızda yerini alacak. Çayınıza kaç şeker istediğinizi her seferinde unutan çaycıya “2 Şeker!” notu yazmak için, sigara molasında bir taraftan Adam Asmaca oynamak için, ya da ayaküstü not almanız gereken herhangi bir anda, Kalemli Mug’ın sadece porselen bir kupa olmadığını hatırlamanız yeterli. Hatırlamaktan yana tereddütünüz varsa, onu da Kalemli Mug üzerine not alabilirsiniz!

Kalemli Mug üzerine kurşun kalemle yazabilir, silgi veya suyla silip yeni notlar alabilirsiniz. Günlük zaman çizelgesi, tarih ve not bölümleri kupa üstünde mevcut. Dilerseniz onu kalemlik olarak da kullanabilirsiniz. Küçük kurşun kalemi de orijinal kutusuyla beraber geliyor.

Beyaz Yazılabilir Kupa Özellikler:

Orijinal adı: Writable Mug
Malzeme: Porselen
Ürün orijinal kutusunda kurşun kalemiyle beraber gelmektedir.
Ölçüler: 13 x 9 x 12 cm
Kapasite: 460 ml.
İlginizi Çekecek Benzer Ürünler
10’lu Fotoğraf Kutusu 10’lu Fotoğraf Kutusu

39.99 TL 43.99 TL

Canım Öğretmenim Teraryum Canım Öğretmenim Teraryum

69.99 TL 76.99 TL

Üç Maymun Saat Üç Maymun Saat

89.99 TL 98.99 TL

Tüfek Çakmak Tüfek Çakmak

99.99 TL 109.99 TL

Ay Anahtarlık Ay Anahtarlık

19.99 TL 21.99 TL

Işıklı Fanus Çerçeve Işıklı Fanus Çerçeve

64.99 TL 71.49 TL

yukarı
Menu