6 Kollu Avize Modelleri

6 Kollu Avize Modelleri, ev, ofis, iş yeri gibi bir çok farklı alanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Her tarzdaki dekorasyonunuza uyum sağlayacak bir çok farklı renk ve boyutlarda modeller mevcuttur. Yaşam alanlarınızın dekorasyonunda en önemli tamamlayıcı parçadır. Avizeler ile yaşam alanlarınızın içerisinde ki ışığı estetik bir görünüm ile dekorasyonunuzun en mükemmel parçası yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. 6 kollu tasarımı ile ışığı eşit bir şekilde tüm alana dağıtabilmesini sağlamaktadır. Odaya ışığı eşit bir şekilde dağıtırken estetik bir duruş da sergilemektedir. Yaşam alanınıza en uygun olan modeli bir çok model arasından seçebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın ışık kaynağı olan avize modelleri bir çok farklı özelliklere sahiplerdir.

6 Kollu Avize Modelleri, yaşam alanlarınızın aydınlatma ve dekorasyon ihtiyacını karşılayarak şıklık katacaklardır. Ortamı aydınlatırken dekorasyonunuza renk katarak alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Günümüzde, teknolojinin gelişmesi ile beraber farklı modellerde ve özelliklerde avize modelleri üretilmektedir.

Dekorasyonların en önemli tamamlayıcı parçası avizelerdir. Doğru avize seçimi alanınızı güzelleştirebilirsiniz. Doğru avize modelini seçmek için alanın boyutlarıyla orantılı bir model seçmek dikkat edilmesi gereken en önemli özelliklerdendir. Doğru avize modelini seçerken dikkat edilmesi gerek en önemli faktörlerden biri alanın büyüklüğüdür. Kullanım alanına dikkat ederek karar vermek, doğru ürünü seçmenizde size yardımcı olacaktır. Küçük bir alan ile aynı oranda bir avize tercih ederek, mobilyalar ile bir bütünlük kurarak alanın ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde büyük bir alana küçük bir avize modeli tercih ederseniz alan yeteri kadar aydınlanmayacaktır. Bu nedenle alanın büyüklüğü ile aynı orantıda bir avize modeli tercih etmek oldukça önemli bir faktördür. Evlerin giriş noktası olan koridorlarda avize ön planda tutularak doğru bir model ile alanı baştan yaratabilirsiniz. Her biri özel bir tasarıma sahip olan avizelerin birbirinden farklı binlerce modeli sizler için özenle tasarlanmışlardır. 6 kollu avize modelleri yaşam alanlarınıza şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Salon, yatak odası, çocuk odası, yemek masası üzerinde ya da hol gibi bir çok alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerdir. Aydınlatmalar, artık günümüzde ihtiyaç sınırlarını aşarak, bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlamak ve ortamın havasını değiştirmek için tercih edilmektedir. Ev ve ofis dekorasyonlarınızın bir parçası olan avizeler dekorasyonun tamamlanması için kullanılmaktadır. Doğru avize seçimi ile yaşam alanlarınızda ki diğer eşyalar ile uyum sağlayarak dekorasyon bütünlüğünü oluşturabilirsiniz.

 

Pastel Renkli 42 Cm Avize Pastel Renkli 42 Cm Avize

6999.99 TL 7699.99 TL

Büyük Fuşya Taşlı Avize Büyük Fuşya Taşlı Avize

4499.99 TL 4949.99 TL

Büyük Siyah Taşlı Avize Büyük Siyah Taşlı Avize

4499.99 TL 4949.99 TLTükenenleri Göster

Aydınlatma Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mekanın albenisini ortaya çıkartmak için en önemli konu aydınlatmadır. Kötü bir aydınlatmanın olduğu ortamda dekorasyon ortaya çıkmak. Bu nedenle doğru avizeyi seçmek için dikkatli olmak gerekmektedir. Avize modelleri arasından doğru seçim yapılarak, doğru alanlarda kullanıldığında göz kamaştıran ve estetik bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Avizenin kullanılacağı alanın boyutlarını iyi ölçmek gerekmektedir. Ortam büyüdükçe avizenin modelinin de büyümesi gerekmektedir. Ayrıca tavan yüksekliği de doğru avize seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür. Yanlış seçim ile avize aşağı sarkarak insan geçişlerine engel olabilir. Ortamda kullanılacak olan mobilyaların modeli ve rengi de avize seçiminde bir etki yaratmaktadır. Avizeler mutlaka ortamın tarzı ile uyum içerisinde olmalıdır.

6 Kollu Avize Modelleri Nerelerde Tercih Edilmelidir ?

Büyük mekanlarda 6 kollu fazla kola sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Fakat bu kadar kolu olan bir avizede yüksek watt’ta ampuller kullanılması tavsiye edilmemektedir. 25 watt’lık ampulleri tercih edebilirsiniz.

Büyük 6 kollu avize modellerini daha ağır ve büyük mekanlarda tercih edebilirsiniz. Avizeler, ortamın temel ihtiyacı olan ışığı mekanlara gösterişli bir şekilde yansıtmaktadır.

 

 

 

 

yukarı
Menu