5 Kollu Avize Modelleri

5 Kollu Avize Modelleri, yaşam alanlarınızda birbirinden farklı bir çok dekorasyon ürünü kullanılmaktadır.  Avize modelleri ile yaşam alanınızın içerisinde ki ışığın estetik bir görünümü ile dekorasyonunuzun bir parçası haline getirebilirsiniz. Dekorasyonun en önemli tamamlayıcı parçası olan avizeler ile yaşam alanlarınızın havasını değiştirin. Bulunduğu ortamda dikkatleri çekerek şıklık katacak avizeler ile ortamın dekorasyonunu tamamlayın. 5 kollu bir tasarıma sahip olması ışığı eşit bir şekilde tüm odaya dağıtmasını sağlamaktadır. Odaya ışığı eşit bir şekilde dağıtırken estetik bir duruş da sergilemektedir. Her ortama ve tarza uyum sağlayacak birden fazla model arasından size en uygun olan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz.

5 kollu avizeler ev, ofis vb. yerlerde aydınlatma ve dekorasyon ihtiyaçlarınızı karşılayacak eşyalardır. Avizeler ile yaşam alanlarınızı aydınlatırken dekorasyonunuza da renk katarak ortamı güzelleştirebilirsiniz. Avizenin bulunduğu ortama göre avizeler arasında renk,  model ve özellik olarak size uygun olan modeli tercih  edebilirsiniz.

Günümüzde, teknolojideki gelişmelerle beraber avizelerde farklı model ve seçenekler üretilmektedir.

38cm Soft Renkli Avize 38cm Soft Renkli Avize

3699.99 TL 4069.99 TL

38cm Siyah Avize 38cm Siyah Avize

3699.99 TL 4069.99 TL

34 cm Pembe Avize 34 cm Pembe Avize

3200.99 TL 3521.09 TL

Küçük Fuşya Taşlı Avize Küçük Fuşya Taşlı Avize

3499.99 TL 3849.99 TL

Beyaz Taşlı Avize Beyaz Taşlı Avize

3600.99 TL 3961.09 TL

Kırmızı Taşlı Avize Kırmızı Taşlı Avize

3699.99 TL 4069.99 TLTükenenleri Göster

5 Kollu Avize Modelleri Nerelerde Tercih Edilmelidir ?

5 kollu avize modellerini salon, mutfak, yatak odası, çocuk odası, iş yerleri gibi bir çok alanda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 5 kollu bir tasarıma sahip olması ışığı eşit bir şekilde tüm odaya dağıtmasını sağlamaktadır.

Avize Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Avizelerin temizliğinde en önemli noktalardan biri taşların temizlenmesidir. Avizeler temizlenirken taşlarda leke kalmamasına özen göstererek kurulama işlemini güzel yapmalısınız. Avizelerinizi temizlerken sirkeli su yada sabunlu su tercih edebilirsiniz. Avize taşlarını tek tek çıkartmak istemiyorsanız sprey şişesine sirke ve su ekleyerek taşlara sıkabilirsiniz. Taşlar kuruduktan sonra kuru bir bez ile taşları ovalayarak parlatın.

Doğru Avize Modeli Nasıl Seçilmelidir ?

Doğru avizeyi seçmek için avize boyutuna ve kullanılacağı alanın tavanın yüksekliğine dikkat etmek gerekmektedir. Tavan yüksekliği ve alan yüksekliği ile doğru orantıda bir avize modeli tercih edilmelidir. Avizen boyutuna dikkat edilmediği taktirde küçük alanlarda büyük boyutlarda bir avize ortamı boğarken, büyük alanlarda küçük boylarda bir avize kaybolarak ortamda kendini göstermeyecektir. Avizenizin dikkat çekmesini istiyorsanız alan büyüklüğü ve tavan yüksekliği dikkat edilmesi gereken önemli bir faktördür.

yukarı
Menu