3 Kollu Avize Modelleri

3 Kollu Avize Modelleri, yaşam alanlarınızın içerisinde ki ışığın estetik görünümde olmasına yardımcı olacaktır. Birbirinden farklı binlerce tasarım arasından yaşam alanlarınıza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Ev ve ofislerinizin ışık kaynağı olan avizeler bir çok farklı özelliklere sahiplerdir.

Yaşam alanlarınızda dekorasyonun en önemli ayrıntısından biri de doğru avize seçimidir. Avizeler bulunduğu ortamı aydınlatarak farklı bir hava katmaktadırlar. Her biri özel bir tasarıma sahip olan avizelerin birbirinden farklı binlerce modeli sizler için özenle tasarlanmışlardır. 3 kollu avize modelleri yaşam alanlarınıza şık ve modern bir görünüm kazandıracaktır. Salon, yatak odası, çocuk odası, yemek masası üzerinde ya da hol gibi bir çok alanda rahatlıkla tercih edebileceğiniz modellerdir.

Aydınlatmalar, artık günümüzde ihtiyaç sınırlarını aşarak, bulunduğu ortamın dekorasyonunu tamamlamak ve ortamın havasını değiştirmek için tercih edilmektedir. Ev ve ofis dekorasyonlarınızın bir parçası olan avizeler dekorasyonun tamamlanması için kullanılmaktadır. Doğru avize seçimi ile yaşam alanlarınızda ki diğer eşyalar ile uyum sağlayarak dekorasyon bütünlüğünü oluşturabilirsiniz.

Doğru avize modelini seçerken dikkat edilmesi gerek en önemli faktörlerden biri alanın büyüklüğüdür. Kullanım alanına dikkat ederek karar vermek, doğru ürünü seçmenizde size yardımcı olacaktır. Küçük bir alan ile aynı oranda bir avize tercih ederek, mobilyalar ile bir bütünlük kurarak alanın ferah görünmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde büyük bir alana küçük bir avize modeli tercih ederseniz alan yeteri kadar aydınlanmayacaktır. Bu nedenle alanın büyüklüğü ile aynı orantıda bir avize modeli tercih etmek oldukça önemli bir faktördür. Evlerin giriş noktası olan koridorlarda avize ön planda tutularak doğru bir model ile alanı baştan yaratabilirsiniz.

Pembe 3 Kollu Avize Pembe 3 Kollu Avize

791.99 TL 871.19 TL

3 Kollu Soft Renkli Avize 3 Kollu Soft Renkli Avize

799.99 TL 879.99 TLTükenenleri Göster

Doğru Avizeyi Seçmek İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Doğru avizeyi seçmek için dikkat edilmesi gereken özellikler arasında en önemlisi avizenin boyutu ve kullanılacağı ortamın tavan yüksekliğidir. Tavan yüksekliği büyük olan alanlarda küçük avizeler kaybolurken büyük avizeler kendini gösterecektir. Tavan boyu alçak olan alanlarda da küçük avizeler şık dururken büyük avizeler ortamı boğacaktır. Bu nedenle ortamın boyutuyla doğru orantıda avize modeli seçmek oldukça önemli bir faktördür.

 

 

3 Kollu Avizelerin Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

3 kollu avizelerin temizliğinde en önemli noktalardan biri taşların temizlenmesidir. Kirlendiklerinde kötü bir görüntü oluşturmaktadır, avize taşlarını temizlerken zarar vermemeli ve özenle temizlenmelidir. Avizelerinizi temizlerken sirkeli su yada sabunlu su tercih edebilirsiniz. Avize taşlarını hazırladığınız suyun içine koyarak güzelce karıştırın ve taşları kendiliğinden kurumaya bırakabilirsiniz. Taşlar kuruduktan sonra kuru bir bez ile taşları ovalayarak parlatın.

Avize Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Avizelerinizi temizlerken taşlarda leke kalmamasına özen göstererek kurulama işlemini güzel yapmalısınız. Avize temizliğinde en üstten aşağıya doğru başlamanız gerekmektedir. Avize taşlarını tek tek çıkartmak istemiyorsanız sprey şişesine sirke ve su ekleyerek taşlara sıkabilirsiniz. Daha sonra kuru bir bezle kurulamanız gerekmektedir. Avizelerin temizliğine başlamadan önce elektrik bağlantısını kontrol ederek kesildiğine emin olmanız gerekmektedir.

3 Kollu Avizeler Nerelerde Tercih Edilmelidir ?

3 kollu avize modelleri mutfak, hol, yatak odası , çocuk odası, yemek odası gibi ufak alanlarda tercih edebilirsiniz. Tavan yüksekliği ve alan genişliği ufak olan mekanlarda 3 kollu avizeyi rahatlıkla tercih ederek dikkatleri çekebilirsiniz.

yukarı
Menu